
Εικόνα 5 τμημάτων μοντέρνο σχέδιο ζούγκλας - 100x50
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακες σε σετ 3 τεμαχίων σε πολύχρωμες αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι από ξύλο MDF και η κορνίζα είναι από μασίφ ξύλο. Ιδανικοί για να διακοσμήσουν μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Σετ |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

4×71 εκ
Σε απόθεμα


6×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο


Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα