
125,12 €
Διαστάσεις 9×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τρίπτυχο σε βεραμάν αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένοι από ξύλο MDF. Ιδανικό για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 9 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σετ
Σε απόθεμα







Ξύλο







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα