
Ράφια Τοίχου (Σετ 3τμχ) A-G Boss 835PUQ1657 Anthracite
6×67×16 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×66×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφια τοίχου σετ 3 τεμαχίων σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μοριοσανίδα πάχους 18mm επενδυμένη με μελαμίνη. Ιδανικά για να γεμίσουν και να διακοσμήσουν έναν άδειο τοίχο σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι: 10 kg
| Πλάτος: | 66 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Width | 66 cm, 66 cm, 66 cm, 66 cm |
|---|---|
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×67×16 εκ
Σε απόθεμα
8×64×19 εκ
Σε απόθεμα
6×54×15 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ματ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα