
Ράφια Τοίχου (Σετ 3τμχ) A-G Boss 835PUQ1659 Walnut
8×64×19 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×67×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφια τοίχου σετ 3 τεμαχίων σε ανθρακί χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μοριοσανίδα πάχους 18mm επενδυμένη με μελαμίνη. Ιδανικά για να γεμίσουν και να διακοσμήσουν έναν άδειο τοίχο σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι: 10 kg
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Width | 67 cm, 67 cm, 67 cm, 67 cm |
|---|---|
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 3.5 kg, 3.5 kg, 3.5 kg, 3.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

8×64×19 εκ
Σε απόθεμα
6×66×16 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Γυαλιστερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα