
56,94 €66,99 €
Διακοσμητικό Τοίχου (52x70) A-G Tree Woman 899SKL2386
52×74 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου σετ με 3 τεμαχίων με tropical σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Τοποθετήστε τα με οποιαδήποτε τρόπο θέλετε σε έναν κενό τοίχο για να συμπληρώσετε τη διακόσμηση σε οποιοδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 40 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 2.535 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

52×74 εκ
Σε απόθεμα












72×62 εκ
Σε απόθεμα


67×134 εκ
Σε απόθεμα









Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



4×74 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα