
58,88 €
Διαστάσεις 4×71 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας με tropical σχέδιο σε μαύρο και χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένος από καμβά και ο σκελετός του είναι ξύλινος. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 71 cm |
|---|---|
| Depth | 102 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.76 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |














Σετ
Σε απόθεμα






Ανατολίτικο





Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα