
Φωτιστικό Δαπέδου A-G 390FLH1120 Black
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο σχεδιασμό με μαύρο σκελετό - τρίποδο. Ο σκελετός είναι από ξύλο MDF και διαθέτει καπέλο από πολυπροπυλένιο σε εκρού γκρι. Διαθέτει καλώδιο 200εκ. για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 120 cm, 120 cm, 120 cm, 120 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο







Ξύλο, 230V




Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Χαρτί

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, βιομηχανικό


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Ρουστίκ , με διακόπτη, ξύλο

Ξύλο, 230V

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα