
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Dimcol Solid Sky Blue 498
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάπλωμα για την κούνια του μωρού της εταιρείας Dimcol σε τυρκουάζ απόχρωση. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα. Η πάνω και η κάτω πλευρά έχουν το ίδιο σχέδιο. Ιδανικό φθινοπωρινό και χειμερινό σκέπασμα. Συσκευασία Polybag με φερμουάρ. Ελληνικής κατασκευής.
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Με φερμουάρ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Depth | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Height | 14 cm, 14 cm, 14 cm, 14 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
41×34 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με κουμπιά, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα