
Δοχεία Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) Alpina 871125255260 Black
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχεία για τρόφιμα σε σετ από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 1 δοχείο χωρητικότητας 450ml, 1 δοχείο χωρητικότητας 600ml, 1 δοχείο χωρητικότητας 850ml και 1 δοχείο χωρητικότητας 1250ml. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο πλαστικό υλικό που σας επιτρέπει να βλέπετε το περιεχόμενο του δοχείου και έχουν πράσινο καπάκι. Τα καπάκια διαθέτουν τρύπα που σας επιτρέπει να ρίξετε το περιεχόμενο χωρίς να ανοίξετε τελείως το καπάκι. Ιδανικά για να αποθηκεύσετε ζυμαρικά, όσπρια, ξηρούς καρπούς ή ό,τι άλλο θέλετε.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πάνω απο 1000μλ

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Πορσελάνη

Για τσάι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα