
Πυρίμαχο Σκεύος Ορθογώνιο (29.5x17.5x5) Alpina 871125223068
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πυρίμαχο διάφανο σκεύος από την εταιρεία Alpina σε οβάλ σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό γυαλί (Borosilicate). Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως σκεύος σερβιρίσματος. Χωρητικότητα: 2.4Lt.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.18 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καπάκι

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα
Γυαλί, με καπάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί, με καπάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα








Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα