
CREME BRULEE Φ12cm BAKERY PH10 - Oriana Ferelli® - 6 ΤΜΧ
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλτσιέρα με χωρητικότητα 120ml από την εταιρεία Espiel σε ιβουάρ χρώμα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη. Το υλικό της, της προσφέρει μεγάλη αντοχή στις γρατσουνιές και στις φθορές. Ιδανική για να σερβίρετε τα dressing και τις γαρνιτούρες σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Κατάλληλη και για επαγγελματική χρήση.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καπάκι

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα








Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα