
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 16τμχ) Alpina 871125225465
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαιροπίρουνα σε σετ 16 τεμαχίων, με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε χρυσό χρώμα. Το σετ περιλαμβάνει: 6 κουτάλια σούπας, 6 πιρούνια, 6 μαχαίρια και 6 κουταλάκια γλυκού. Ιδανικό σετ για κάθε σπίτι!
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 16 |
| Width | 23 cm |
| Depth | 2 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Σετ, κουτάλια, ανοξείδωτο ατσάλι

Σετ, κουτάλια, πυρούνια
Σε απόθεμα
Σετ, 16
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, κουτάλια, για πλυντήριο πιάτων

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, 24
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα