
Παιδικό Μαξιλάρι Ανατομικό Μαλακό (45x65) La Luna Latex Pillow
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητο διακοσμητικό μαξιλάρι από την εταιρεία Lorena Canals σε σχήμα ιπτάμενου δίσκου. Το εξωτερικό ύφασμα είναι μαλακό, κατασκευασμένο από 97% βαμβάκι, ενώ εσωτερικά έχει πολυεστερική γέμιση. Είναι 2 τμημάτων που το κάνει ιδανικό και για διακόσμηση αλλά και για παιχνίδι. Είναι απαλλαγμένο από τοξικές βαφές και δεν διαθέτει φερμουάρ, ώστε να είναι απόλυτα ασφαλές για βρέφη και παιδιά. Το προϊόν πληροί όλες τις προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας για τα παιδιά, ενώ είναι πιστοποιημένο με ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Lorena Canals |

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα