
Βάζο Γυάλινο Με Βρυσάκι & Βάση 8lt S-D Original 154650
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο δοχείο με βρυσάκι και βάση. Το δοχείο είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί, ενώ η βάση από ξύλο σε μπεζ χρώμα. Είναι ένα πρακτικό και κομψό σκεύος, το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την διανομή ποτών σε κοινωνικές εκδηλώσεις, γιορτές, ή άλλα δείπνα. Το βρυσάκι βοηθά στην εξυπηρέτηση μεγάλων ποσοτήτων υγρών, όπως νερό, χυμούς, ποτά ή κρύες σούπες. Χωρητικότητας 8000ml.
| Βαρέλια με βρύση | Ναί |
|---|---|
| Είδος | Για νερό |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 2.87 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα