
5 €
Σουπλά 2 Όψεων (Φ38) Nef-Nef Homeware Lemonade
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε πράσινο χρώμα, κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο. Ιδανικό για να τοποθετήσετε το φαγητό σας και για να προστατεύσει τις επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Width | 38 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα