
Σετ 4 κούπες slow
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια μπύρας διάφανα με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν χωρητικότητα 320ml. Ιδανικό ποτήρι για την μπύρα σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2.08 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Για καφέ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Σετ, κεραμικό




Για καφέ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα