
130 €
Σετ Κρυστάλλινα Ποτήρια Marilyn RCR - 24τμχ
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια μπύρας σετ 4 τεμάχια σε διάφανο χρώμα και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί. Χωρητικότητα 570ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 52 cm |
| Total weight | 1.49 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ


Σετ
Σε απόθεμα

Για κοκτέιλ, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα






Σετ

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα