
Δίσκος Διακόσμησης (Φ30x2) Espiel Μάνγκο AKB209
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Ο δίσκος είναι κατασκευασμένος από bamboo υλικό και τα 3 μπωλάκια είναι κατασκευασμένα απο κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για να σερβίρετε ξηρούς καρπούς ή ότι άλλο θέλετε για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.87 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
