
Καθρέπτης Φυσικό CHEVAL 45x0,4x145
Ξύλο
Διαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος ολόσωμος καθρέφτης ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Μπορεί να τοποθετηθεί σε οριζόντια και κάθετη κατεύθυνση. **Δεν περιλαμβάνονται υλικά τοποθέτησης.**
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 1 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.33 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο



44×164 εκ, ορθογώνια, ανεξάρτητα
Σε απόθεμα



3×92 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
6×166 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

95×92 εκ, μοντέρνο, οβάλ

Ξύλο


Ανατολίτικο


Μοντέρνο

4×121 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


13×120 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×33 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια
Σε απόθεμα
42×58 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα