
Karag Hex Stonehenge Frost 26,5x51 - Πλακάκι εξάγωνο
Ματ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πέτρινο υλικό. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.23 kg |
| Material | Πέτρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα

Πέτρα

Ματ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ανάγλυφο
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα

Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα

60×1 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα