
77,99 €
Διαστάσεις 1×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο και γκρι χρώμα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να χαρίσετε μοναδικό χαρακτήρα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 4 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 1 εκ |
| Width | 4 cm |
|---|---|
| Depth | 63 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.76 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


3×68 εκ
Σε απόθεμα


5×92 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

1×10 εκ
Σε απόθεμα


5×61 εκ
Σε απόθεμα










95×55 εκ
Σε απόθεμα
6×73 εκ
Σε απόθεμα

5×52 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα