
Φωτιστικό Δαπέδου Χρυσό FAZE 32x32x130
Σκανδιναβικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και έχει καπέλο επενδυμένο με μπεζ χάρτινο σχοινί. Διαθέτει μαύρο καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 33 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 4.1 kg |
| Material | Μεταλλικό,Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σκανδιναβικό


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο







LED, μοντέρνο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα