
Ψηφιακό θερμόμετρο / υγρόμετρο LIFE FOS Bamboo εσωτερικού χώρου με ρολόι ξυπνητήρι και φωτάκι νυκτός & διάφορες έξυπνες λειτουργίες
Ψηφιακό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψηφιακό επιτραπέζιο ρολόι με μοντέρνο σχεδιασμό και αθόρυβη λειτουργία. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα με εφέ καθρέφτη στο μπροστινό μέρος. Διαθέτει λειτουργία για ξυπνητήρι . Λειτουργεί με 3 μπαταρίες AAΑ/R03 - 1.5V , οι οποίες δεν περιλαμβάνονται και διαθέτει καλώδιο για φόρτιση. Ιδανικό να τοποθετηθεί στο κομοδίνο ή σε κάποιο ράφι του δωματίου σας, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Είδος | Ψηφιακό |
| Width | 5 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.158 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ψηφιακό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό


Ψηφιακό
Σε απόθεμα
Ψηφιακό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ψηφιακό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό


Μοντέρνο, πλαστικό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό

Ψηφιακό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο

Ψηφιακό
Σε απόθεμα

Ψηφιακό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Αναλογικό

Μοντέρνο, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα