
Επιτραπέζιο Ξύλινο Ψηφιακό Ρολόι με οθόνη LED, Ξυπνητήρι, Θερμόμετρο - Μπεζ
Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψηφιακό επιτραπέζιο ρολόι με μοντέρνο σχεδιασμό και αθόρυβη λειτουργία. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε μπεζ χρώμα. Είναι ξυπνητήρι και δείχνει την θερμοκρασία δωματίου. Λειτουργεί με 4 μπαταρίες AA, οι οποίες δεν περιλαμβάνονται. Ιδανικό να τοποθετηθεί στο κομοδίνο ή σε κάποιο ράφι του δωματίου σας, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Είδος | Ψηφιακό |
| Width | 17 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ψηφιακό, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ψηφιακό
Σε απόθεμα



Ψηφιακό
Σε απόθεμα


Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ψηφιακό
Σε απόθεμα

Ψηφιακό, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ψηφιακό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμα







Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ψηφιακό
Σε απόθεμα

Ψηφιακό
Σε απόθεμα
Ψηφιακό
Σε απόθεμα
Ψηφιακό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
