
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F SpringField Naturel R6A861002VL
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 41×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης σε λευκό χρώμα με διάτρητο σχέδιο, κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι από 100% polyester και στο επάνω μέρος διαθέτει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm κρεμάσματος για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο πολύ φως. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 41 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ
Σε απόθεμα


42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα


40×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα


42×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα