
Ομπρελοθήκη (15.5x15.5x49) Songmics LUC048BD01
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και έχει αφαιρούμενο πλαστικό δοχείο για να μην καταστρέφεται το δάπεδο από τα νερά. Από την κάτω μεριά έχει τάπες για αποφυγή γρατζουνιών. Διαθέτει 2 μικρά και 2 μεγαλύτερα γαντζάκια για να κρεμάτε τις ομπρέλες. Ιδανική ομπρελοθήκη που θα ταιριάξει σε κάθε σύγχρονο σπίτι.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 54 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 2.3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα





Ξύλο

Ξύλο


Ρατάν





Ξύλο



Ρατάν


Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα