
Επίτοιχο φωτιστικό LED SMD 10W 230V 320lm δέσμης 68° 3000k θερμό λευκό φως στεγανό IP65 30000h
LED, 230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο και χρυσό χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 14Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 675Lm.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 35 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα