
29,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγούρι 450ml από την εταιρεία Stor σε μπλε χρώμα με κόκκινες λεπτομέρειες και cartoons στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας πλαστικό PP χωρίς BPA. Έχει καλαμάκι που διευκολύνει το παιδί να πιεί. Ιδανικό παγούρι για το σχολείο και τη βόλτα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Stor |







Πλαστικό
Σε απόθεμα









Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα



Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Αλουμίνιο
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα