
Μπουκάλι Νερού 1lt Estia Bamboo Essentials 01-21856
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι νερού από την εταιρεία Homely. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με ανάγλυφο σχέδιο. Διαθέτει βιδωτό καπάκι.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Homely |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες






15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα