
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (20x10x15.5) Estheti 819-00880
Πλαστικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε μπεζ και ασημί χρώμα. Απεικονίζει ελέφαντα. Διαθέτει μαύρη βάση. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Πλαστικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα