
Κορνίζα (10x15) Estheti 756-12054
15×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Width | 14 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα

26×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
28×33 εκ, όρθιος, τετράγωνος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα