
Κηροπήγιο (13x12.5x24) Estheti 819-00111
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 12 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο

Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, μέταλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα