
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ70x3) Estheti 811-30010
70×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Η κορνίζα που διαθέτει είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 3 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 70 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

70×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
⌀ 80 εκ, στρογγυλή, ρέτρο

24×26 εκ
Σε απόθεμα
35×25 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
38×38 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
1×37 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

57×2 εκ, ορθογώνια, ξύλο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο, ξύλο, ανατολίτικο





Ανατολίτικο


80×30 εκ, μοντέρνο, οβάλ

Μοντέρνο, οβάλ, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Ξύλο

180×80 εκ, μοντέρνο, οβάλ

Ρουστίκ , με πλαίσιο, ξύλο


27×40 εκ, οβάλ, επιτοίχια

Μοντέρνο

115×75 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

3×41 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα