
Τοίχο καθρέφτη DKD Home Decor Κρυστάλλινο Λευκό Ξύλο MDF Μαρινάτος (90 x 2,5 x 90 cm)
Ξύλο
Διαστάσεις 57×57 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο mdf και ιτιάς σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 58εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 22.5εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 57 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 57 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Depth | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Height | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με πλαίσιο, ανατολίτικο

30×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
70×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Στρογγυλή, ξύλο
Σε απόθεμα
7×84 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Με πλαίσιο, ξύλο, ανατολίτικο

55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
115×75 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

24×26 εκ
Σε απόθεμα
79×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
1×37 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ, ξύλο

3×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα