
Ξύλινο Κάδρο Τοίχου σε Άσπρο και Μαύρο Χρώμα με Σχέδιο Χρυσού Φύλλου 14.5x21cm - Άσπρο
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης σε στρογγυλό σχήμα και πομ-πομ περιμετρικά. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο rattan σε φυσική απόχρωση. Η διάμετρος του καθρέφτη χωρίς το σκελετό είναι 22εκ. Ιδανικός για τοποθέτηση στο παιδικό ή βρεφικό δωματίου.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.53 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
70×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

2×87 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
5×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
1×37 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


24×26 εκ
Σε απόθεμα
79×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


115×75 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
5×67 εκ
Σε απόθεμα
80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
⌀ 80 εκ, στρογγυλή, ρέτρο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα