
Πίνακας Με Κορνίζα (40x50) Estheti 812-10016
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε καφέ φόντο με φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 50 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο



80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα













Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα