
30,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε πορτοκαλί χρώμα με σχέδιο από μπεζ σχοινί. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3.95 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Πέτρα


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό



Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό






Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό





Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα