
Γωνιακή Ραφιέρα Μπάνιου Διπλή (19.6x19.6x40) F-V Venterra 140740
20×40×20 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 46×23×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα 2 θέσεων ιδανική για χρήση στην ντουζιέρα. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Έχει δύο διάτρητες θήκες για να τοποθετείτε τα σαμπουάν, τα αφρόλουτρα ή ό,τι άλλο θέλετε να έχετε στο μπάνιο σας. Διαθέτει 2 γαντζάκια για τα σφουγγάρια και γάντζο για να κρεμιέται.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 46 εκ |
| Σχήμα | Ίσιο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

20×40×20 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα

40×10×20 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
39×22×22 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα



13×46×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×25×17 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

12×37×25 εκ
Σε απόθεμα


55×23×10 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα



18×54×28 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα


60×23×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×11×24 εκ, ίσιο, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες

20×30×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

Γωνιακό
Σε απόθεμα
29×25×13 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα


7×38×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα