
Geesa Nemox 6514 Gold Brushed - Σπογγοθήκη Μπουκαλοθήκη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×10×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διπλή σπογγοθήκη από την εταιρία Rainbow σε ασημί χρώμα, κατασκευασμένη από αλουμίνιο ώστε να είναι ανθεκτική στην σκουριά. Ιδανική επιλογή για να οργανώσετε τα σφουγγάρια και τα σαμπουάν στο μπάνιο σας! Βιδώνεται στον τοίχο.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Σχήμα | Γωνιακό |
|---|---|
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

7×38×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
60×23×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα



7×25×17 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ
Σε απόθεμα


8×35×13 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

20×40×20 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
13×46×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γωνιακό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

1×10×15 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα

46×23×10 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα

39×22×22 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα