
ΚΟΡΝΙΖΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟ ΛΕΥΚΟ 13X18ΕΚ
18×13 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Espiel σε γκρι χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm, 14 cm, 14 cm, 14 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Espiel |

18×13 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
26×21 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

26×21 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
30×25 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
2×15 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

30×25 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
10×25 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
25×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
21×16 εκ
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα