
Φωλιά Ύπνου (100x60) Abo Flowers & Butterflies
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό φορμάκι - σάκος από την εταιρεία Κόσμος Του Μωρού σε εκρού χρώμα με κεντητό σχέδιο ζωάκια. Είναι μακρυμάνικο και κλείνει στο κάτω μέρος με κορδόνι για μεγαλύτερη ασφάλεια του μωρού. Το σχήμα του προσομοιάζει τον αμνιακό σάκο, γι' αυτό και είναι ιδανικό για νεογέννητα βρέφη. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά απαλό και υποαλλεργικό.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 22 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα