
Μαξιλαροθήκη μονόχρωμη από λινό/βαμβάκι, Warna
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε εκρού χρώμα με μαύρη λεπτομέρεια περιμετρικά. Το εξωτερικό ύφασμα είναι λινό κατασκευασμένο από βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι πολυεστερική βάτα. Το λινό είναι ανθεκτικό στο χρόνο, ανάλαφρο και απορροφητικό. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση. Ανανεώστε εύκολα τον χώρο του σπιτιού σας, δίνοντας μια φρέσκια και ανάλαφρη διάθεση.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.71 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, με φερμουάρ

Με φερμουάρ, βαμβάκι

38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Μοντέρνο, βαμβάκι

50×50 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
60×60 εκ, τετράγωνος, σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Ρίγες

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες


Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, ορθογώνιος, με φερμουάρ

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι, σατέν


38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα