
Μπιζουτιέρα 4 Θέσεων (20x20x6) A-S Gold Box 157218
6×20×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×10×9 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη κοσμημάτων ιδανική για κολιέ, βραχιόλια, σκουλαρίκια και δαχτυλίδια. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί με χρυσές μεταλλικές λεπτομέρειες και διαθέτει βελουτέ υφή σε μαύρο χρώμα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 9 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×20×20 εκ
Σε απόθεμα
15×21×5 εκ, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


11×25×25 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
6×11×9 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×31×27 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

10×26×13 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×14×14 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
27×38×19 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×29×22 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



17×28×25 εκ, ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
24×24×11 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
9×33×21 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×20×12 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
9×18×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα