
Θήκη Για 12 Ρολόγια & Κοσμήματα (34x19x12.5) Songmics JOW012K01
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 31×47×43 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα κοσμημάτων ιδανική για κολιέ, βραχιόλια, σκουλαρίκια και δαχτυλίδια. Είναι μεταλλική σε μαύρη απόχρωση με 8 άγκιστρα και 4 ξύλινα ραφάκια. Κρατάει τακτοποιημένα τα κοσμήματά σας χωρίς χτυπήματα ή γρατζουνιές.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Υψος: | 31 εκ |
| Width | 47 cm |
|---|---|
| Depth | 43 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Καφέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
11×37×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×38×19 εκ, ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα
13×24×20 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα
17×28×25 εκ, ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα
18×26×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
1×45×11 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
17×25×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
5×37×25 εκ
Σε απόθεμα
9×18×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

1×9×31 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα