
Απλίκα Fan Europe Vanity-AP ORO 8031440356978 Χρυσή
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μοντέρνο ύφος ιδανική για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι πλέγμα κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει καλώδιο PVC μήκους 150εκ. για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 55 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βιομηχανικό



Γυαλί
Σε απόθεμα

LED

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα