
Απλίκα Τοίχου Με Φις Πρίζας A-S Keli Copper 182401
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μοντέρνο ύφος ιδανική για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι μεταλλική σε χρυσή απόχρωση. Διαθέτει καλώδιο PVC μήκους 180εκ. για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED



Μοντέρνο

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, 12V
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED

Μοντέρνο, βιομηχανικό

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα