
Απλίκα Τοίχου Heronia 02-0364 Black
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Το καπέλο είναι γυάλινο σε μπεζ χρώμα. Έχει βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


LED, γυαλί, μοντέρνο


LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


LED, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
