
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Heronia Corfu 15-0208 Black
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ μονόφωτο κήπου της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 2xGU10 και θέσεις για 2 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα








Πλαστικό
Σε απόθεμα




Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα