
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Heronia Paros Up-Down Black 15-0215
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ δίφωτο κήπου της εταιρείας Heronia με διπλή δέσμη φωτισμού up down. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Σε μίνιμαλ στυλ είναι ιδανικό για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 2xGU10 και θέσεις για 2 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα






Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα
Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα



Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα