
Φωτιστικό Σποτ Aca SUH1893TB ORFEAS Μαύρο Ματ (Black Mat)
Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ με ράγα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη η ράγα από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Τα καπέλο είναι γυάλινα σε μπεζ χρώμα. Έχει περιστρεφόμενες κεφαλές, ώστε να ρυθμίσετε την κλίση του φωτισμού όπως επιθυμείτε. Τύπος ντουί: 4xE27 και θέση για 4 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 12 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, χρώμιο, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
